Alınan Yayıncılar

0+

Oyun Yayıncıları

0+

Sohbet Yayıncıları

0+

Bekleyen Başvurular

0

Elçin Ajans

En İyisi Olmaya Geldik

Zirve

Elçin Ajans olarak 2017 yılından beri Micolive ile olan iş ortaklığımıza devam ederek Micolive platformunda yayıncı olmak isteyenler için hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin en büyük yayıncı platformlarından biri olan Micolive’de çok farklı konularda yayıncı olabilir ve gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre açacağınız yayınlar ve canlı yayın sohbetlerinden gelir kazanmanız çok kolay. Micolive alt yapısında, yayıncıların ihtiyacı olacak tüm istatistik ve analiz bilgilerini de sağlayan Eliçin Ajans, yayıncılarının başarılı olması ve hedefledikleri performansı yakalaması için her aman bilgi ve kaynak desteği sağlamaktadır. Elçin Ajans olarak Micolive platformunda sunduğumuz yayıncılık fırsatlarından herkes yararlanabilir ve sistemin bir parçası olabilir. Bunun için yayıncıların tek yapması gereken başvurularını tamamlamak ve yayın yapmaya başlamak.

 • awards one
 • awards tnwo
 • awards three
İletişime Geç

Bizim Hikayemiz

Yolculuk Yıllarımız

Tarihimiz
 • Ocak 2018

  Elçin Ajans Kuruluş

  Elçin Ajans firmamız kuruluşu 2018 yılında gerçekleşmiştir. Kuruluşundan geçen zamana kadar hedefinden asla sapmayan Elçin Ajans, her zaman Türkiye'ye yayıncı geliştirmenin hedefiyle çalışmalarına başlamıştır. Ajansımız kuruluşundan itibaren bu zamana kadar geçen sürede ideal bir eğitimi anlayışı ile ilerlemiştir.

 • Şubat 2018

  Elçin Ajans Micolive ile Anlaştı

  Ajansımız, Micolive işbirliği sonrası geçen yıl içinde daha fazla kişiye ulaşarak adını geniş kitlelere duyurdu. Micolive, Türkiye'nin önde gelen yayın platformlarından biri olmaya devam ediyor. Ajansımız, uzun süredir Micolive ile başarılı bir işbirliği sürdürüyor.

 • Temmuz 2018

  Elçin Ajans Yayıncı Sistemine Başladı

  Micolive işbirliğiyle, ajansımız, eğitim odaklı yaklaşımıyla yayıncı olma hayalini gerçekleştirmek isteyenlere destek oluyor. Başladığımız ilk günden itibaren yüzlerce kişiye ulaşmayı başardık. Ajansımız, yayıncı sistemine giriş yapmak isteyenlere hedeflerine ulaşmalarında rehberlik etmeye devam ediyor.

 • Mart 2023

  Elçin Ajans 100 Yayıncıya Ulaştı

  Elçin Ajans, 100'den fazla yayıncı ile işbirliği yapıyor. Yayıncılar, Elçin Ajans'ın desteğiyle daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşıyor ve gelirlerini artırıyorlar. Ajansın sağladığı fırsatlarla, yayıncılar sektörde daha fazla tanınırlık kazanıyor ve başarılarına yeni bir boyut katıyorlar. Elçin Ajans, yayıncıların büyümelerine ve gelişmelerine destek olmaya devam ediyor.

 • 2023

  Elçin Ajans Yayıncılarına Para Kazandırmaya Devam ediyor

  Elçin Ajans, profesyonel bir yayıncı ajansıdır. Yayıncıların gelirlerini artırmalarına yardımcı olur, geniş bir izleyici kitlesiyle işbirliği yapar ve reklam gelirlerini optimize eder. Elçin Ajans, yayıncıların başarısını destekler ve sürdürmelerine yardımcı olur.

Ofis Hayatı

Ajans Ofisimiz

Ekip

Geri Dönüşler

Yayıncılarımızın Yorumları

İnceleme